Átfogó megoldás az üzleti folyamatok életciklusának menedzselésére
A ProActivity Process Analysis BEA WebLogic Edition segítségével az üzleti elemzők és a fejlesztők együttműködve modellezhetik és implementálhatják az üzleti folyamatokat. Használatával könnyebbé válik a vállalati szintű üzleti folyamatok azonosítása, modellezése, dokumentálása és szimulációja, így átláthatóbbá válnak a működési folyamatok, szervezeti viszonyok, feltárhatjuk az automatizálási lehetőségeket, valamint a befektetések megtérülésének növelésére szolgáló módszereket. Az eszköz másik fontos jellemzője a szimulációs motor, amellyel a vállalkozások az implementálás előtt letesztelhetik a folyamatokat, és ezzel pontosan meghatározhatják azok életciklusát, teljesítményét és forrásfelhasználási mutatóját. A folyamatokat modellezni is lehet, majd implementálás céljából beemelni a BEA WebLogic Workshopba, ezáltal az üzleti követelmények közül egy se vész el, a fejlesztőknek pedig csak az implementálásra kell koncentrálniuk.
A ProActivity Process Business Activity Monitoring BEA WebLogic Edition révén a felhasználók az egész vállalatra kiterjedő felügyeleti eszközhöz jutnak. A megoldást úgy tervezték, hogy irányítópultokat és jelentéseket készítsen, amelyek segítségével az üzleti felhasználók felügyelhetik az éppen futó folyamatokat, a rendszer riaszt, ha valamelyik üzleti folyamatban hiba történik. Az eszköz segítségével lehetőség nyílik a különféle mérőszámok összegyűjtésére és jelentésére is.
"Az üzleti folyamatok optimalizálása és kezelése olyan kérdéskör, amely valamennyi ügyfelünket érinti, ugyanakkor egy szolgáltatásorientált (SOA) keretrendszer kiépítésével közelebb juthatunk ennek a kritikus kihívásnak a megoldásához" - nyilatkozta Bill Roth, a BEA Systems termékmarketing-részlegének alelnöke. "A szolgáltatásorientált architektúrák területén betöltött vezető szerepünknél fogva természetes volt, hogy ki kívánjuk terjeszteni termékeink skáláját oly módon, hogy az üzleti folyamatok életciklus-menedzsmentjének problémájára is rendelkezzünk megoldással"- tette hozzá.
Kapcsolódó cikkek
- Aktuális trendek a kockázatkezelési piacon
- Az Accenture-t építi a Vodafone integrált vállalatirányítási rendszerét
- Eseményvezérelt SOA
- NEON: pénzügyi irányítási szoftvercsomag a CODA-tól
- Fiókirodát nyit Budapesten a BEA Systems
- Termelésirányítás Pályázati forrásból
- 6 ország, 90 cég: XAPT szerződés Microsoft Dynamics AX-re
- Java EE 5 kompatibilis alkalmazásszerver a BEA-tól
- Web 2.0 termékek a BEA Systemstől
- Szabványok a szolgáltatásorientált fejlesztésért
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
Franciaországban már a mesterséges intelligencia deríti fel a villanyóraleolvasási hibákat
Az ENEDIS, Franciaország villamosenergia-hálózati elosztója az SAP Signavio Process Mining és az SAP Business AI megoldásait választotta annak érdekében, hogy automatizálja a mérőleolvasások során észlelt anomáliák megoldását, és megbízható számlázást garantáljon mintegy 600 000 üzleti ügyfelének.
A Vezetők között a Schneider Electric az e-autók töltését menedzselő megoldások piacán
A Vezető megoldásszállítók közé sorolta az IDC kutatócég „MarketScape: Worldwide Electric Vehicle Charging Management Solutions 2024 Vendor Assessment” elemzése a Schneider Electricet az elektromos járművek töltését menedzselő rendszerek piacán. A vállalat megoldásai átfogó töltőinfrastruktúra-kezelést biztosítanak a skálázhatóságra, a megbízhatóságra, a biztonságra és a felhasználói élményre összpontosítva.
Rébuszok helyett kézzelfogható megoldások a NIS2 fejtörőhöz
Nagy érdeklődés övezte a Gábor Dénes Egyetem NIS2 konferenciáját. Ennek egyik oka a téma aktualitása, hiszen a kiberbiztonság szavatolása kötelező törvényi előírás az érintett vállalatok részére. A másik ok, hogy kevés az egész folyamatot átfogó és bemutató esemény, amely nemcsak a NIS2 irányelvben meghatározott jogszabályi előírásokat mutatja be és értelmezi, hanem kézzelfogható, gyakorlati megoldásokat is kínál a vállalatok részére.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.