Optimális outputmenedzsment hazai piacra
A klasszikus dokumentummenedzsment-eszközök a dokumentumkezelés összetett folyamatából a bemenő ágra összpontosítanak. Az e-számla digitális aláíráson keresztüli hitelesítésének menedzselésére is alkalmas DocFlow azonban a másik oldalt, vagyis az egyszerűbb, gyorsabb és hibamentesebb outputot támogatja.
Személyre szabott dokugyár című cikkünk folytatásaként most a termék technológiai, fejlesztési, tesztelési hátteréről, az árinformációkról, illetve a DocFlow-hoz hasonló funkciójú szoftverekkel szembeni előnyökről kérdeztük Bayer Józsefet, a QualySoft Zrt. DocFlow termékmenedzserét.
Az uniós támogatást is élvező (KMOP 1.1.4.), 1600 fejlesztési nap alatt elkészült programban a designerek Eclipse-framework-alapúak, az alkalmazás többi része Enterprise Java technológiával készült. A DocFlow felületeihez keretrendszerként a Java Serves Faces szolgált – sorolja Bayer József a legfontosabb technológiai jellemzőket. – A fejlesztésnél RUP módszertant alkalmaztunk, teszteléskor a követelményspecifikációkkal együtt gyakorlatilag az acceptance-tesztek is elkészültek. A core-funkciók a designfázisban tesztelődtek, amihez a szükséges integrációs tesztek már az analízisfázist követően rendelkezésre álltak. Vagyis az egyes munkafázisok implementációját követően azok azonnal tesztelésre kerültek. A fenti folyamat többek között a termék biztonságos működéséhez is garanciául szolgál.
A DocFlow a változó igények miatt kiemelten fontos hatékony testreszabhatóságra és integrálhatóságra optimalizált. Fő technológiai előnyeként Bayer József az ipari szabványok rigorózus követését említi.
Vállalati integrációs eszközről lévén szó, a szoftverrel dolgozni kívánó megoldásszállítók OEM-konstrukcióban juthatnak a DocFlow-hoz, és kaphatnak támogatást megismeréséhez, illetve konkrét vállalati projektekben való alkalmazásához.
Licencdíja a magyar piacra optimalizált. A kisvállalati licenc 1,5 millió Ft, a nagyobb konfigurációk egyedi árazásúak. A bevezetési projektek minimális időtartama 30 nap, a karbantartás díja a konkrét alkalmazás későbbi szupportigényének függvénye. Az árkalkuláció alapja a QualySoft standard napidíja.
Kapcsolódó cikkek
- A Xerox az Affiliated Computer felvásárlásával az élre tört
- Megjelent az EMC My Documentum termékcsaládja
- Együtt fejleszt az Adobe és a Canon
- Új lehetőség SAP Business One felhasználóknak
- Vállalati szuperportál otthoni munkára
- Piacon a Docflow 1.0
- Az ABBYY továbbfejlesztette FlexiCapture szoftverét
- Irat- és Dokumentumkezelés Szakmai Szövetség alakult
- Letöltésajánló: ingyenes dokumentummenedzselő
- Új kereskedelmi igazgató a Qualysoft Informatikai Zrt.-nél
Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzik az E.ON új meteorológiai állomásai
Az áramhálózatok fokozottan kitettek a viharos erejű szél, a tartós hőség és a jegesedés negatív hatásainak. Az E.ON Hungária Csoport célja, hogy időjárástól függetlenül biztosítson zavartalan áramellátást ügyfelei számára, ehhez pedig szükség van részletes időjárási adatokra, hogy a cég a veszélyhelyzetekre időben fel tudjon készülni.
A digitális bankolás jövője: személyre szabott ügyfélélmény és új generációs technológiák
A Deloitte legfrissebb, Digital Banking Maturity 2024 kutatásának eredményeiből kiderül, hogy a COVID-19 járvány idején elindult digitalizációs folyamatok nemhogy nem lassultak, hanem új lendületet kaptak a bankszektorban az elmúlt évek során, alkalmazkodva az ügyfelek folyamatosan bővülő igényeihez. A fejlesztések fókuszában a funkciók mennyisége helyett, egyre inkább a személyre szabottság, az ügyfélélmény fokozása és a költséghatékonyság kapott hangsúlyt. Emellett a korábban elhanyagolt területek, például a digitális jelzálog is előtérbe kerültek.
OMV: 2025 végéig országszerte elérhető lesz az ultragyors töltőhálózat
Országszerte 15 helyszínen már igénybe vehetőek az OMV új gyorstöltői. A társaság még idén megduplázza ultragyors töltéssel üzemelő töltőállomásai számát, 2025 végéig pedig közel 50 helyszínen összesen 80 villámtöltő pont működik majd az országban. A töltők legalább 100 kW teljesítmény leadására képesek, ami később több helyszínen akár a 200 kW-ot is elérheti, a hálózati kapacitás függvényében. Az OMV saját applikációt is fejlesztett a töltőkhöz, amiben most különleges akciókkal várja az autósokat.
Nemzetközi szintre lép a karbonlábnyom-csökkentő magyar startup
Balogh Petya és az általa fémjelzett STRT Holding Nyrt., valamint két másik befektető látott fantáziát a digitális marketing tevékenységek, így a weboldalak és e-mail kampányok karbonlábnyomának csökkentésére specializálódott Carbon.Crane-ben. A világszinten naponta küldött 350 milliárd e-mail* és a 200 millió aktívan üzemelő weboldal** – a háttérben dolgozó szerverparkok miatt – egyre nagyobb, ráadásul egyre növekvő részét teszi ki a globális karbonkibocsátásnak, erre dolgozott ki egyedi megoldásokat a 100%-ban magyar tulajdonú és hazai alapítású startup. Az egyedi és innovatív szolgáltatásokat nemzetközi szinten is értékeli a szakma, amit legutóbb a MediaSpace Global Changemakers' Awards 2024 díjával ismert el.
Újabb kutatás cáfolja az AI-félelmeket
A Unisys friss kutatása szerint mind az alkalmazottak, mind a munkáltatók pozitívnak ítélik meg a mesterséges intelligencia (AI) munkahelyi hatását. A Magyarországon több mint 700 szakembert foglalkoztató vállalat négy országban elvégzett felmérése azt mutatja, hogy az AI alkalmazása növelheti a dolgozói elégedettséget, és segítheti a gyorsabb karrierépítést, míg a vállalatvezetők szerint versenyképességüket veszélyezteti, ha nem építik be a technológiát a működésükbe.