Leállt a T-Mobile hálózata, máshol nincs fennakadás a szolgáltatásban
Országos hiba tapasztalható a T-Mobile 3G adatszolgáltatásban és részben a hangszolgáltatásban, a hiba okának feltárása jelenleg folyamatban van - mondták el az MTI érdeklődésére a T-Mobile telefonos ügyfélszolgálatánál. Hozzátették: az országban többfelé lehetnek problémák. A T-Mobile-nál elnézést kértek a kellemetlenségért. Mint mondták, a hiba kapcsán hamarosan kiadnak egy sajtóközleményt.
A Magyar Telekomnál nincs tömeges hiba nyilvántartva - internetes hibáról tudnak Gödöllőn -, de hangsúlyozták: előfordulhatnak hibák. Ha valakinek egy konkrét telefonszámmal kapcsolatos problémája van, azt ellenőrzik, és szükség esetén javítják.
A Vodafone-nál és a Telenornál sem jelezték, hogy rendszerleállás történt volna - tájékozatták az érintett szolgáltatóknál az MTI-t.
Kapcsolódó cikkek
- Szupergyors, 4G-s mobilinternet szolgáltatást indított a T-Mobile
- Tovább csökkenhetnek a külföldi telefonálás díjai
- Tavaly év végén közel 11,69 millió mobil-előfizető volt hazánkban
- Újabb integrált ajánlatok a T-Home és a T-Mobile kínálatában
- Az okostelefonok terjedésével csökkenőben az ünnepi sms-forgalom
- Nőtt a mobilinternet-előfizetők száma Magyarországon novemberben
- Hipernet országszerte – idő előtt elkészült a Telenor új hálózata
- Októberben 1 millió 946 ezer mobilinternet-előfizető volt hazánkban
- GKIeNET – T-Mobile: Mobilos játékosok, játékos mobilok
- Októberben folytatódott a hazai mobil-előfizetések számának csökkenése
Telekom ROVAT TOVÁBBI HÍREI
HONOR 400 széria – Kreativitás egy kézben
A HONOR 400 széria nem csupán egy okostelefon, hanem egy teljes kreatív stúdió, amely mindig kéznél van. Az új modellek fejlett mesterséges intelligenciára épülő szerkesztési funkciókat kínálnak, amelyekkel néhány érintéssel látványos, profi hatású tartalmak készíthetők – akár utómunka nélkül. Ez a széria új távlatokat nyit a mindennapi tartalomkészítésben.
Hogyan telefonálnak a magyarok külföldön?
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Mobilpiaci jelentése szerint 2024 harmadik negyedévében a magyar előfizetések 27 százaléka – mintegy 2,7 millió eszköz – csatlakozott külföldi szolgáltatók mobilinternet-hálózatához. Az NMHH rendszeresen publikál elemzéseket a mobiltelefon-használati szokásokról, beleértve a hanghívások és a mobilinternet külföldi igénybevételét.
Technológiai eszközök gyors kiszállítással – már 14 Yettel üzletből rendelhető
A Yettel és a Wolt idén tavasszal közös pilot programot indított, amelynek célja, hogy a technológiai eszközök és mobilkommunikációs szolgáltatások is ugyanolyan gyorsan és kényelmesen elérhetők legyenek, mint ahogyan azt a Wolt felhasználói az ételrendeléseknél már megszokhatták. A sikeres tesztidőszakot követően a kezdeményezés jelentősen kibővült.
A Rakuten Viber új funkciókkal segíti a magyar kisvállalkozásokat
A Rakuten Viber új funkciókat jelentett be, amelyek célja, hogy megkönnyítsék a felhasználók számára a Magyarországon működő kisvállalkozások felfedezését és velük való kapcsolattartást. Ezek az újítások a Viber üzleti fiók szolgáltatásának részeként érhetők el, amely segíti a kisvállalkozásokat abban, hogy professzionális módon jelenjenek meg az alkalmazásban, és hatékonyabban népszerűsítsék termékeiket, szolgáltatásaikat.
HONOR 400: AI-varázslat a régi emlékek felélesztésére
A HONOR 400 sorozat forradalmi mesterséges intelligenciával működő funkcióinak köszönhetően a régi fényképek újjászülethetnek: a felhasználók tökéletes minőségű, éles és részletgazdag képekké alakíthatják át régi fotóikat, így újraélhetik legkedvesebb emlékeiket.